Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חוקי שיבוץ

חוקי מדינה

הגדרת חוקי המדינה החלים על עובדי משמרות כגון: 36 שעות מנוחה בשבעה ימים רצופים, מקסימום שש משמרות בשבעה ימים רצופים, עד שבעה לילות ב-14 ימים רצופים ועוד

EZ Shift- המערכת המובילה בעולם לניהול עובדים במשמרות, שיבוץ כח אדםץ סידור עבודה
EZ Shift- המערכת המובילה בעולם לניהול עובדים במשמרות, שיבוץ כח אדםץ סידור עבודה

חוקי ארגון

הגדרת חוקים ספציפיים המותאמים לארגון שלכם כגון: מנוחה של 24 שעות אחרי משמרת לילה, עד שתי משמרות סופ״ש לכל עובד בחודש ועוד. חושבים על חוק ייחודי שיש רק אצלכם? המערכת שלנו תדע להכיל גם אותו

חוקי סדרן

הגדרת חוקים על פי פרמטרים ספציפיים כגון: טבלת צדק על משמרות מסוימות (למשל משמרות קשות/חלשות וכו'), פיזור שווה של בקרים בין כל העובדים, ניהול תורנויות לצד הסידור הרגיל, ציוות עובדים מסוימים לעבודה במשמרות משותפות או מניעת ציוות עובדים מסוימים באותה המשמרת ועוד

EZ Shift- המערכת המובילה בעולם לניהול עובדים במשמרות, שיבוץ כח אדםץ סידור עבודה

מבין לקוחותינו

לקוחות מספרים

איזישיפט נותנת לנו כלי עבודה פשוט ויעיל לניהול של כלל המחלקות במפעל. איזישיפט תמיד עושים מאמץ רב לענות לדרישות הארגון שלנו. בעזרת ההתממשקות לשרתים שלנו אנחנו מתעלים את תוכנית סידור העבודה למערכות תפעוליות נוספות.

אירה - מנהלת מחשוב, בז"ן

העבודה עם איזישיפט משפרת את התקשורת והשקיפות שלנו מול העובדים. התמיכה במשמרות וסבבי שיבוץ עובדים בסופי שבוע מייצרת שיבוץ מאוזן על מנת שכל העובדים יהיו שבעי רצון במידה שווה. אנו ממליצים על איזישיפט בחום, מאז שאנחנו עובדים עם איזישיפט אנחנו יודעים שסידור המשמרות מאוזן וכל העובדים מרוצים

איתמר - מנהל סידור עבודה, Mobileye

איזישיפט מאפשרת לנו לייצר תקשורת רציפה עם העובדים ועדיין לשמור על צרכי המסעדה, בשמירה על הגבלת הזמינות של העובדים, שיקוף הנוכחות והטיפים ובכלל באווירה שמשדרת לעובדים ניהול מקצועי, יעיל ויציב.

גיל - בעלים, הדסון

ניהול שיבוץ העובדים שונה בין המחלקות ונדרשת התאמה מלאה לצרכי המחלקה הכוננויות, ססיות משמרות מיוחדות ועמידה בכל חוקי המדינה והארגון. הכניסה של איזישיפט הכניסה סדר בשיבוץ ונתנה לנו תמונה רחבה בכל הנוגע לשיבוץ העובדים וכח האדם במחלקות השונות. השירות תמיד זמין, מקצועי ואדיב.

ערן - מנהל מחשוב, סורוקה

איזישיפט הקלה עלינו בשיבוץ 350 נציגי שירות אגף שירות הלקוחות של הראל, למשמרות, סידורי הפסקות, אישורי חופשים וכו'. לאורך כל התקופה, העבודה מול איזישיפט וצוות השירות הייתה חיובית ומקצועית, ניתן מענה לכל צורך וניכרה המחויבות לשביעות רצון גבוהה של המשתמשים ועל כך תודה גדולה.

נטע - מנהלת מוקד, הראל

בזכות איזישיפט ההתממשקות לתוכנת השכר הרבה יותר יעילה ונוחה לעבודה, וכך גם התקשרות מול עובדים באתרים שונים, שמעולם לא הייתה טובה יותר. שירות נגיש ונעים, זמינות לפני הכל!

קטיה - מנהלת תפעול, צוות 3

שיבוץ עובדים וניהול הנוכחות בשדה התעופה הינם אתגרים מורכבים ומסועפים. מדובר על שילוב של גורמים רבים האמורים לעבוד בסנכרון מלא - לוח טיסות, זמינות צוות העובדים, ריבוי משימות במהלך כל משמרת, הסמכות עובדים ודרישת הלקוחות. בעזרת מערכת איזישיפט אנו מנהלים את שיבוץ העובדים, ניהול המשימות ונוכחות העובדים באופן שקוף ומדויק וחוסכים בעלויות כח האדם. אנו זוכים לקבל שרות מהיר, מקצועי ואדיב כבר שנים רבות.

איריס - סמנכ"לית כח אדם, QAS

כחברה גדולה שפזורה בכל הארץ ומעסיקה מאות עובדים אנחנו חייבים להיות מאוד מדויקים בשיבוץ העובדים, לדאוג לחוקי העבודה ובמיוחד לעמוד בחוקי העסקת קטינים. איזישיפט מאפשרת לנו לנהל את כלל שיבוץ העובדים בחברה, את תכנון נסיעות העובדים ואת הביצוע בפועל של הסידור בצורה יעילה ומסודרת. השירות תמיד זמין ומהיר.

חזי - סמנכ"ל כספים, סינמה סיטי

אנו מנהלים מספר מוקדי שירות וכמות גדולה של עובדים. בעזרת איזישיפט וחוקי השיבוץ החכמים יכולנו להגדיר את שיבוץ העובדים בהתאם להסכמי העבודה ולאפשר וורסטיליות בשיבוץ, כל זאת עם שמירה על צרכי הארגון ותקשורת רציפה עם העובדים בעזרת האפליקציה. והשירות פשוט מעולה!

שי - מנהל תפעול מוקד, בנק מזרחי טפחות

המערכת נותנת לנו שקט, נוחות, שקיפות, ניהול נכון וזמן יקר על ידי כך שיש התאמה לחוקי השיבוץ, תקשורת ישירה וקלה בין העובדים לגביי סידור העבודה, החלפות ובקשות לחופשה. נושא סידור העבודה הפך יעיל ומהיר יותר.

משה - מנהל מוקד, שח"ל

חשוב לנו כארגון לעבוד ביעילות באופן שיקל על העבודה ויאפשר להפנות אל מקסימום המשאבים ישירות לעשייה הטיפולית. ללא ספק העבודה עם איזישיפט עזרה לנו בהשוואת סידור העבודה אל מול הביצוע בפועל. לאורך כל העבודה השירות תמיד אדיב, הזמינות מלאה והאפקטיביות בהשגת התוצאות גבוהה. המלצתנו החמה

אבישי - מנכ"ל, עמותת גיא

EZ Shift- המערכת המובילה בעולם לניהול עובדים במשמרות, שיבוץ כח אדםץ סידור עבודה

שיבוץ עובדים בלחיצת כפתור

התחילו עכשיו
EZ Shift- המערכת המובילה בעולם לניהול עובדים במשמרות, שיבוץ כח אדםץ סידור עבודה