Employee Scheduling Software
אודות המערכת גרסאות לקוחות
עלינו
מאמרים תמיכה צור קשר

עלינו

חזון
"חסכנו שעות רבות של עבודה סיזיפית בבניית לוח המשמרות בזכות איזישיפט. אכן איזי"

עושים סידור ב- EZShift

חברת איזישיפט הוקמה בשנת 2005 ע"י קבוצה של מהנדסי תוכנה. חברת איזישיפט מפתחת ומשווקת את מערכת EZShift לתכנון וניהול סידורי עבודה, או במילים אחרות, שיבוץ עובדים למשמרות. הכנת סידור עבודה הינה פעולה סזיפית החוזרת על עצמה אין ספור פעמים: ישנם ארגונים שמשבצים בסידורי עבודה חודשיים, יש כאלה שמכינים שיבוץ פעם בשבועיים וכמובן את אלה שחוזרים על המטלה כל שבוע.משימת שיבוץ משמרות הינה מלאכת מחשבת, השיקולים כמעט אין סופיים כמו שמירה על הסכמי העבודה שנחתמו עם העובדים, עמידה בתקציבי החברה, יצירת משמרות בעלות "חוזק" נכון אבל לא בזבזני, להתחשב בעובדים ככל שניתן כדיי לא ליצור עובדים ממורמרים, מערכת EZShift עושה בדיוק את זה: שיבוץ עבודה בלחיצת כפתור. שיבוץ עבודה כזה שיודע לקחת בחשבון את כל השיקולים הדרושים וליישם אותם בפועל בסידור העבודה. מערכת EZShift תשבץ את העובדים בהתאם לתפקיד שלהם וליכולת, תוך התחשבות מלאה באילוצי הזמינות, בהתאם לדרישות הסד"כ של האירגון ואפילו תדע לתכלל את העדפות של אחראי הסידור.

מערכת EZShift תלווה אתכם גם במהלך שבוע העבודה, אחרי הכנת השיבוץ. EZShift תעזור לכם למצוא מחליפים לעובדים חולים, תנהל את כל החלפת המשמרות בצורה יעילה, תשמור עליכם שלא תעשו טעויות בשיבוץ ואפילו תאפשר לכם לחזק את הקשר עם העובדים.EZShift מתאימה לכל אירגון, קטן בנוני או גדול אשר משבץ את עובדיו למשמרות, המערכת פועלת כיום באירגונים מתחומים שונים: בתי חולים, מוקדי שירות, מסעדות, מפעלים, שירותי חירום והייטק וזאת בזכות יכולת ההתאמה של המערכת לצרכים השונים באמצעות מערכת חוקים חכמה, המאפשרת הרכבה של כל חוק שיבוץ דרוש.
בין לקוחותינו: בנק מזרחי, בי"ח שניידר, אינטל, כביש 6, כרמל אולפינים, מכבי אש, שח"ל, קוקה קולה ועוד רבים אחרים...
 
מערכת EZShift נבנתה בהבנה שברוב האירגונים שיבוץ המשמרות אינה "משרה מלאה" של אחראי הסידור, אלא מהווה מטלה נילוות. על כן בנינו את הממשק של המערכת להיות ידידותי, אין צורך לעשות תואר באיזישיפט, המערכת פשוטה לתפעול, כל ההגדרות נגישות וניתנות לשינוי ע"י מנהל המערכת, התקנת המערכת פשוטה וממשק העבודה בעברית מלאה. כמו כן לקחנו בחשבון שבנית סידור העבודה בצורה נכונה חשובה לא פחות עבור האירגון ועבור העובדים, סידור העבודה יכול להשפיע על שביעות הרצון של העובדים והמוטיבציה ומצד שני להשפיע על ביצועי האירגון בעלויות עבודה, הספקי עבודה ורמת השירות ללקוחות החברה.

החזון שלנו...

להוביל שינוי בתרבות ניהול העובדים באירגונים הפועלים במשמרות. תוך התחשבות מלאה בצרכי האירגון וצרכי העובדים. מתוך אמונה שהדרך להצלחה מחייבת אינטגרציה מלאה של כל העובדים באירגון מהעובדים בחזית ועד להנהלה הבכירה.
האם נדרש ידע מוקדם כלשהו לצורך הפעלת המערכת?
לא. EZShift היא תוכנה ידידותית ביותר, פשוטה וקלה לשימוש ולא נדרש כל ידע מוקדם להפעלתה.

בין לקוחותינו

כל אלה כבר עובדים עם EZShift ואתה?

תכונות עיקריות

7 סיבות למה EZShift הינה מערכת השיבוץ המובילה בעולם

לקוחות מספרים

רוצה לראות מה לקוחותינו אומרים עלינו?

אודות החברה

עלינו
החזון
תוכנית שותפים

לקוחות

בין לקוחותינו
שיבוץ עבודה - לקוחות מספרים
מאמרים בנושא סידור עבודה

אודות סידור העבודה של EZShift

מידע כללי
צפיה במצגת
תכונות עיקריות
רשימת תכונות מלאה
השוואת גרסאות מלאה
צילומי מסך
סידור עבודה אוטומטי
סידור עבודה - עקרונות

תמיכה

מאגר ידע
צ'אט עם נציג תמיכה
שליחת מייל לתמיכה
שאלות נפוצות
התקנת עמדת מנהל
קובץ עדכון תוכנה
חוקי שיבוץ עבודה

צור קשר

טופס רישום
סקייפ
צ'אט עם נציג
פייסבוק
טוויטר

גרסאות

גרסאות סידור עבודה
השוואת גירסאות
שאלות ותשובות

EZShift 2010 | כל הזכויות שמורות iMoon פיתוח תוכנה וניהול תוכן מפת אתר | הצהרת פרטיות | תנאי שימוש | צור קשר