Employee Scheduling Software
אודות המערכת
גרסאות לקוחות עלינו מאמרים תמיכה צור קשר

אודות המערכת

תכונות עיקריות
צילומי מסך
השוואת גירסאות מלאה
רשימת תכונות המערכת
מידע על המערכת
"לא רק שאיזישיפט חוסכת לי זמן בהכנת הסידור, היא גם חוסכת לי את העבודה המתישה במהלך השבוע, בזכות מערכת ההחלפות."

מידע כללי אודות המערכת:

איזישיפט מערכת שיבוץ עובדים אוטומטית ידידותית וקלה לשימוש. איזישיפט הינה מערכת אוטומטים לשיבוץ עובדים למשמרות. פלטפורמת המערכת בנויה באופן המאפשר התאמה מושלמת לצרכי האירגון. EZShift נמצאת כיום בשימוש במגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים: מסעדות, מוקדי שירות, בתי חולים, שירותי חירום, חברות הייטק, מפעלים ועוד... ארכיטקטורת המערכת משלבת אתר אינטרנט לעובדים ואפליקציה עבור המנהל.

ממשק מנהל סידור העבודה

ממשק הניהול מאפשר למנהל הסידור לעבוד על המערכת בצורה נוחה: להכין, לערוך ולפרסם סידורי עבודה. ניתן להתקין את ממשק המנהל על כל מחשב בעל חיבור לאינטרנט ותוכנת הפעלה של Windows. ניתן להוריד את קובץ ההתקנה ולהתקין תוך מספר שניות. ממשק המנהל ניתן להגדרה והתאמה מלאה לאירגון באמצעות מסכי הגדרה נוחים וקלים לתפעול ושימוש בתבניות החוקים הקיימות. מערכת EZShift ניתנת להתאמה לסידורי עבודה העובדים בצורה שבועית, דו שבועית וחודשית.
שיבוץ העובדים נעשה בלחיצת כפתור באמצעות האלגוריתם היחודי של חברת EZShift. שיבוץ העבודה נבנה תוך התחשבות בצרכי האירגון, אילוצי זמינות העובדים, הסמכות העובדים ורמות מיומנות, הסכמי העסקה, נהלי שיבוץ אירגוניים וחוקים מיוחדים היוצרים פיזור הוגן של משמרות, סבבים ושיקולי אחראי הסידור. כמו כן המערכת מאפשרת לאחראי הסידור לבצע שינויים ידניים לפני או אחרי שיבוץ העובדים האוטומטי כראות עיניו, גם בתהליך השיבוץ הידני מערכת EZShift עוזרת ומכווינה את אחראי הסידור ע"י הצגת שיבוצים אופציונאלים או התרעה מפני יצירת טעויות או פעולות שהוגדרו ע"י האירגון או אחראי הסידור כלא חוקיות. ממשק הניהול הינו כלי עזר יעיל גם לאחר שמלאכת השיבוץ הסתיימה, המערכת מציגה למנהל בקשות עובדים לחלפת משמרות, מבצעת בדיקת חוקיות לגבי בקשות אלו ומבצעת את ההחלפה וכל העידכונים הדרושים בצורה אוטומטית. ניתן לעדכן שעות העבודה בפועל של העובדים על גבי הלוח ולהדפיס את כל המידע בדוחות נוחים. ממשק הניהול עוזר למנהל לשמור על קשר הדוק עם העובדים באמצעות מערכת הודעות ועידכונים המאפשרת שליחת הודעות במספר וריאציות: מייל פנימי, מייל חיצוני, הודעה לסידור עבודה ספציפי ,שליחת מסרונים ושליחת עידכונים ושאלונים המחייבים את העובדים במשוב.

ממשק אינטרנטי לעובדים

ממשק העובדים הינו ממשק אינטרנטי הזמין לעובדים מכל מחשב בכל עת, לכל עובד כניסה אישית לאתר באמצעות שם משתמש וסיסמה. ממשק זה מאפשר לעובדים לקחת חלק פעיל בשיבוץ המשמרות שלהם ע"י הזנת האילוצים לשיבוץ ישירות דרך האתר. הזנת אילוצים מתבצעת בלחיצת כפתור ואינה מצריכה ידע במחשבים. מנהל הסידור יכול לפרסם באתר את סידורי העבודה המוכנים ובכך לשמור על העובדים מעודכנים כל הזמן. אתר העובדים משמש כפורטל ארגוני ומאפשר להעביר מידע חשוב לעובדים כגון עידכון נהלים, עריכת סקרים והדרכות. ניתן לקשר את פורטל העובדים לפייסבוק של החברה ולהפיץ תמונות ומידע כדי לחזק את הווי הצוות. לנוחיות העובדים ניתן באתר לחפש מחליפים למשמרות ולבקש אישורים להחלפה מהמנהל, כל המידע מועבר דרך המערכת באמצעות מיילים פנימיים וחיצוניים.
האם סידורי העבודה נשמרים לאורך זמן?
כן. המערכת שומרת את סידורי העבודה ההיסטוריים לתקופה של מספר חודשים (תלוי בגרסה הנרכשת).
על בסיס נתונים אלה ניתן לקבל את סיכומי שעות העבודה של העובדים ודוחות נוספים.

גרסאות

מעוניינים לדעת עוד על הגרסאות השונות של מערכת EZShift?

השוואת מתחרים

EZShift - מובילים בפתרונות לסידור עבודה

לקוחות מספרים

רוצה לראות מה לקוחותינו אומרים עלינו?

אודות החברה

עלינו
החזון
תוכנית שותפים

לקוחות

בין לקוחותינו
שיבוץ עבודה - לקוחות מספרים
מאמרים בנושא סידור עבודה

אודות סידור העבודה של EZShift

מידע כללי
צפיה במצגת
תכונות עיקריות
רשימת תכונות מלאה
השוואת גרסאות מלאה
צילומי מסך
סידור עבודה אוטומטי
סידור עבודה - עקרונות

תמיכה

מאגר ידע
צ'אט עם נציג תמיכה
שליחת מייל לתמיכה
שאלות נפוצות
התקנת עמדת מנהל
קובץ עדכון תוכנה
חוקי שיבוץ עבודה

צור קשר

טופס רישום
סקייפ
צ'אט עם נציג
פייסבוק
טוויטר

גרסאות

גרסאות סידור עבודה
השוואת גירסאות
שאלות ותשובות

EZShift 2010 | כל הזכויות שמורות iMoon פיתוח תוכנה וניהול תוכן מפת אתר | הצהרת פרטיות | תנאי שימוש | צור קשר